Blog zawiera informacje, zdjęcia, aktualności dotyczące KGW Wyszmontów i nie tylko. Nasz adres mailowy: wyszmontowkgw@gmail.com Odwiedź nasz kanał na YOUTUBE https: www.youtube.com channel UCqBdfHk7hyxfQcB6yGKOlrA Jesteśmy też na GOOGLE+

,,SZALEŃSTWO" KARNAWAŁOWE

sobota, 18 stycznia 2014

 

Jak za dawnych  lat  także dzisiaj powszechne w okresie karnawału są imprezy w przebraniach. Najważniejsze, by  przebrania możliwie najbardziej odbiegały  od naszego codziennego  stroju. Warto  pokusić się o  dobre urozmaicenia akcesoriami kolorowe czapeczki, korony, maski itp. Przebrania jakie zakłada się na bale maskowe, prywatki czy  gronie znajomych są naprawdę przeróżne i  wszystko zależy od inwencji pomysłu oraz wykonania stroju jaki  ma służyć za przebranie, stroje karnawałowe to  idealne rozwiązanie na czadową zabawę.


Proponujemy  kilka takich  strojów karnawałowych


                           

 

                                                                                                                                

 

Pierwszy bal to dla każdego dziecka  wielkie przeżycie, a zarazem wspaniała atrakcja. Wyjątkowe przyjęcie dla dziecka wymaga jedynego w swoim  rodzaju  przebrania. Kolorowe, profesjonalne stroje i  kostiumy dla dzieci sprawią pociechom mnóstwo radości na karnawałowej imprezie.


 

 Oto kilka propozycji kostiumów karnawałowych  dla dzieci 

 

 

 

 

 

 

 

 
1 , 2