Blog zawiera informacje, zdjęcia, aktualności dotyczące KGW Wyszmontów i nie tylko. Nasz adres mailowy: wyszmontowkgw@gmail.com Odwiedź nasz kanał na YOUTUBE https: www.youtube.com channel UCqBdfHk7hyxfQcB6yGKOlrA Jesteśmy też na GOOGLE+

KARNAWAŁ... ZABAWY

czwartek, 16 stycznia 2014 

 

Wszyscy lubimy się wyśmienicie bawić. Bale stanowią doskonałą okazję do tego, by oddać się tanecznym rozrywkom. To także możliwość chwilowego zwolnienia tempa życia i oddania się rozrywce towarzyskiej. Wszystkie je łączy radość i szampańska, całonocna zabawa. Dlatego też uczestnictwo w nich jest szczególnie ważne w dzisiejszych czasach, kiedy ludzie zapominają o spełnianiu własnych potrzeb, realizując się tylko na poziomie zawodowym.

 

Zabawy choinkowe to czas radości  nie tylko dla dorosłych, ale też dla dzieci. To właśnie podczas zabaw spełniają się wszystkie marzenia i twój smyk na krótką chwilę może wcielić się w ulubioną postać z bajki. Aby zabawa się udała i została wszystkim w pamięci, warto rozpocząć przygotowania odpowiednio wcześniej. Zabawy w przedszkolu i w szkole mogą mieć różną formę. Organizowane są konkursy i zabawy przy muzyce, które dobrze zorganizowane rozwijają u dzieci inwencję twórczą, wpływają na ich poziom koordynacji słuchowo – ruchowej i zaspokajają naturalną potrzebę ruchu.