Blog zawiera informacje, zdjęcia, aktualności dotyczące KGW Wyszmontów i nie tylko. Nasz adres mailowy: wyszmontowkgw@gmail.com Odwiedź nasz kanał na YOUTUBE https: www.youtube.com channel UCqBdfHk7hyxfQcB6yGKOlrA Jesteśmy też na GOOGLE+
wtorek, 26 maja 2015

Czy w dzień czy w nocy to ONA

Nad twą kołyską pochylona

Nie ma czasu myśleć o sobie

Jak Anioł Stróż zawsze przy Tobie

Ona dla ciebie zrobi wszystko

By stworzyć ciepłe, domowe ognisko

Toruje twoją drogę przez życie

I po bułeczki biega o świcie

Cieszy ją każde twoje słowo

Co dzień odkrywa cię na nowo

Kto nas tak kocha, pomyśl sama

To nasz przyjaciel, nasza MAMA. 

 

Podobnie jak w latach poprzednich tak i obecnie nasze Koło zorganizowało spotkanie z okazji pięknego i ważnego święta jakim jest Dzień Matki.

Jak zwykle niewielkim kosztem koleżanki przygotowały pięknie zastawiony stół, bo chęć wspólnego spędzania czasu i wspólnego przygotowania posiłku jest ważniejsza od ponoszonych nakładów. Jest to również okazja do podzielenia się nowym przepisem i pomysłem. I chociaż składka była niewielka to na stole znalazło się wszystko co potrzeba.


Bardzo miłym uzupełnieniem spotkania był występ dwóch wspaniałych artystek, bardzo zdolnych i miłych dziewczynek, małych mieszkanek naszej miejscowości. Na zdjęciu powyżej Martynka Stankiewicz, która zaśpiewała piosenkę i deklamowała piękny wierszyk dla mamy. Dla Martynki był to drugi występ z naszym Kołem, bo w czasie ubiegłorocznych dożynek maszerowała wraz z nami z dożynkowym wieńcem.

W spotkaniu jak zwykle mogą brać udział wszystkie chętne osoby, nie tylko członkinie KGW a także koleżanki z innych miejscowości. Tak było i tym razem. Jesteśmy zadowolone, że ktoś docenia nasze starania zmierzające do integracji społeczeństwa.

Druga artystka to Daria Bernacka, która również bardzo ładnie zaśpiewała i powiedziała wiersz dla wszystkich zgromadzonych pań.Dziewczynki tylko troszkę były stremowane, bo chociaż z pewnością śpiewają w szkole i przedszkolu to przed taką publicznością wystąpiły po raz pierwszy lecz mamy nadzieję, że nie ostatni.

Mam nadzieję, że stworzymy więcej okazji do prezentowania talentów naszych małych mieszkańców.

 


Spotkanie upłynęło w miłej a nawet rodzinnej atmosferze, bo w spotkaniu uczestniczyły i mamy i córki.  Dziękujemy wszystkim koleżankom za przybycie a także za przygotowanie uroczystości.

H.D.

https://www.youtube.com/watch?v=zFbkCNlFjQA&autoplej=1&kolorek=f22cab&lup=1&typek=3

10:54, kgwwyszmontow
Link Komentarze (4) »
 
1 , 2 , 3 , 4