Blog zawiera informacje, zdjęcia, aktualności dotyczące KGW Wyszmontów i nie tylko. Nasz adres mailowy: wyszmontowkgw@gmail.com Odwiedź nasz kanał na YOUTUBE https: www.youtube.com channel UCqBdfHk7hyxfQcB6yGKOlrA Jesteśmy też na GOOGLE+
środa, 31 grudnia 2014

                Niestety, czas tak szybko biegnie, że ledwo skończyły się przygotowania do Wigilii i Świąt a już Święta minęły. Święta i związane z nimi tradycje każdy przeżywał na swój sposób, mniej lub bardziej uroczyście. Może były to Święta mało nastrojowe, bo bez śniegu, do którego jesteśmy przyzwyczajeni. Zima dokuczliwa lecz urokliwa, wszystko ma swoje złe i dobre strony. A dzisiaj już przygotowujemy się do powitania Nowego Roku,troszkę  z radością a troszkę z zadumą, bo każdemu przybędzie niestety ten roczek. Ale w dniu Sylwestra raczej należy pomyśleć o dobrej zabawie, rozrywce a nie popadać w nostalgię.

           Z okazji zbliżającego się Nowego Roku składamy wszystkim najserdeczniejsze życzenia jak najlepszego zdrowia, radości dnia codziennego miłości i szacunku od bliźnich oraz wszystkiego co zwie się szczęściem. Wielu sukcesów, odważnych marzeń i ich spełnienia. Mądrych decyzji, satysfakcji z wypełniania życiowych zadań, spokoju i pomyślności. W miarę dobrego nastroju podczas różnego rodzaju sylwestrowych i noworocznych spotkań, również tym , którzy spędzą te dni przed telewizorem.


Sylwester za pasem

Zabawa pod lasem

Bo pod lasem lokal mamy

Tam co roku się zbieramy

Będą huki, fajerwerki

Będą muzyczne numerki

Nasza paka bardzo zgrana

Będzie bawić się do rana

Nasi wspaniali mężowie

Staną dziś choćby na głowie

Byśmy dziś szczęśliwi byli

I wesoło się bawili.
H.D.

23:44, kgwwyszmontow
Link Dodaj komentarz »
 
1 , 2 , 3